Meer info over Dianaatje
Na een lange tijd gescheiden te zijn zoek ik weer een man waar ik oud mee kan worden. Heb een leuke huisje en hou van kaarsje, wijntje met een rustige muziekje erbij. Zoals je leest hou ik van romantisch en dat hoop ik ook terug te vinden in een man
Naam:
Dianaatje
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Thirz
42 Jaar · Oldambt ·
Altijd geil, en met altijd bedoel ik ook echt altijd, ik denk elke dag wel aan sex, zoek iemand die me bij kan houden en niet snel uitgeput is.
Sexy vrouw wil afspraakje
2voor1
48 Jaar · Het Hogeland ·
Hallo, misschien zoek ik jou, een niet drinkende man, niet direct sex gericht, ( niet alles tegelijk) , ik ben een rookster, geen drinker, en zoek een date om te kijken of het klikt, daarna zien we wel verder
Vrijgezelle vrouw wil afspreken
Hvliefst
34 Jaar · Huizen ·
Leuk dat je even komt spieken op mijn profiel, lijkt het je leuk eens te kletsen?
Jonge milf wil ontmoeting
Kristel
29 Jaar · Borger-Odoorn ·
een meid uit drenthe die nieuwsgierig naar wie ze hier kan leren kennen.
Sexy jongedame wil afspraakje
XAnnelicious
30 Jaar · Nijmegen ·
op zoek naar jou! Ik heb een heel gezellig leven, vermaak me prima, goede baan, eigen huisje maar geen leuke man om me heen die mij af en toe kan helpen mijn gedachten te verzetten;-) en wie weet meer!
Jonge milf wil daten