Meer info over Llara
Je hoort het wel vaker, een stel dat in een sleur zit.. Ik en mijn vriend hebben het nog heel gezellig samen, echter na zoveel jaren samen te zijn is het op seksueel gebied gewoon wat minder, hij accepteert het en ik ook. Ik zoek dus eigenlijk het liefst iemand die in dezelfde situatie zit als ik en zin heeft om regelmatig wat leuks te doen.
Naam:
Llara
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Westland
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Sensueells
49 Jaar · Mortsel ·
Erotiek moet je tijd voor uit trekken, niks snel en uren bezig zijn om elkaar naar een hoogtepunt toe te werken. Zoals je wellicht merkt. een vluggertje is er bij mij dus niet bij.
Jonge vrouw wil emailen
Lisaatje
26 Jaar · Vlissingen ·
Serieus, rustig qua karakter, leeftijd onbelangrijk als het maar goed klikt.
Vrijgezelle jongedame wil afspreken
Korry
39 Jaar · Groningen ·
Het is niet zo leuk om alleen te zijn. Vaak wel, dan kan ik lekker doen en laten wat ik wil. Maar nog vaker niet. Dan voel ik me alleen en mis ik een sterke man om me heen, die beslissingen voor me neemt als het even moeilijk is. Mis jij een vrouw
Mooie moeder wil afspraakje
Angela40
48 Jaar · Smallingerland ·
Ik zoek een jongensachtige man met no nonsens mentaliteit uit de regio van Leeuwarden, zonder foto of met zonnebril hoef je echt niet te reageren!
Leuke vrouw wil contact
Paradijsje
44 Jaar · Hulst ·
Ik ben zacht en wellustig en altijd in voor een spannende nacht;)
Hete vrouw wil contact