Meer info over Genotvoor2
Ik heb een relatie achter de rug met iemand waar ik niet meer mee door 1 deur kon. We hadden wel heerlijke sex en dat mis ik nu wel in mijn leven. En na de sex vind ik een beetje napraten bij een wijntje ook heel fijn.
Naam:
Genotvoor2
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Pekela
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Chantalla
67 Jaar · Soest ·
Hi, ik ben echt een natuurmens, ik woon dicht bij de bossen en ik houd erg van wandelen. Ik fantaseer er steeds over hoe het zou zijn om sex in het bos te hebben, zoek nu een heerlijk speelmaatje die dat ook ziet zitten.
Mooie bejaarde wil kenns maken
Carolaatje
41 Jaar · Assen ·
Stiekeme sex is de allerlekkerste sex. Ik ben één keer eerder vreemd geweest en dat vond ik zo spannend dat ik het nog eens wil. Mij is bijna niets te gek, ik houd van experimenteren en ook lekker kinky sex. Als je daar niet van houd hoef
Lekkere vrouw wil contact
Lolllaaa
45 Jaar · Almere ·
Nooit te oud om gek en geil te doen, hou van reizen,dansen,shoppen,zingen en lekker uiteten en mis een maatje waar ik zo nu en dan is wat leuks mee kan doen.
Single vrouw wil contact
Lichtigpunt
43 Jaar · Groningen ·
Nieuw hier, zie er niet slecht uit maar ben ook geen model, is zien wat er hier zoal kan gebeuren.
Vrijgezelle vrouw wil sexdate
Poiz
50 Jaar · Urk ·
Oke ik geef toe ik kan best wel vreemde extreme wensen hebben.. maar het is toch ook leuk om dingen te proberen?
Geile oma wil dating