Meer info over Fbuddy
De laatste tijd ben ik niet meer zo vaak in het uitgaansleven te vinden, puur omdat ik vaak weekends moet werken, dus dit lijkt me ideaal om een lekkere man te vinden. Just for the sex! hihi, zie jij dat zitten neem dan contact met me op!
Naam:
Fbuddy
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Best
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Crioosje
28 Jaar · Amsterdam ·
Ik doe mezelf veel te kort en met name op het gebied van de relatie. Er is weinig respect voor me en wordt als een slaafje behandeld. Wil een man leren kennen die me hier weghaalt en mij wel op een lieve manier behandeld.
Jonge jongedame wil ontmoeting
Maya
43 Jaar · Utrecht ·
Op het gebied van pijpen kan ik geloof ik nog wel wat leren. Niet dat ik er echt slecht in ben maar het kan altijd beter en lekkerder. Zou jij mij aanwijzingen kunnen geven zodat ik een man nog meer kan laten genieten, en jij mag degene zijn
Jonge vrouw wil ontmoeting
Duiveltje
31 Jaar · Purmerend ·
Ik zoek slaven, mannen die gedomineerd willen worden door mij. Doe je niet wat ik zeg, dan krijg je straf!
Leuke milf wil daten
Kroegtijger
33 Jaar · Leidschendam-Voorburg ·
Werkzaam achter de bar, ik sport graag en ik hou van kunst. Mijn doel hier is om een goed verzorgde en open minded man te vinden voor een spannend contact.
Leuke milf wil dating
Blondita
37 Jaar · Zeist ·
Zoekt voor een man waar ik lekkere sex mee kan hebben en die me gelukkig kan maken.
Sexy moeder wil afspreken