Meer info over Imelda
Hey, ben jij het dekseltje die op mijn potje past? Hier ben ik dan: Imelda, een zuiderse schone ( al zeg ik het zelf), temperamentvol, maar heel erg trouw en ook lief. Ik zoek een fijne man om het samen gezellig te maken. Humor apprecieer ik geweldig in een man en verder vraag ik gewoon wederzijds respect. Leeftijd en uiterlijk maakt voor mij niet zoveel uit, zolang de klik er maar is.
Naam:
Imelda
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Mechelen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met

Mariekaas
42 Jaar · Stichtse Vecht ·
ik ben een spontane gezellige vrouw die heerlijk lui een dag thuis kan zijn of het weekend, maar op stap gaan of iets leuks doen ben ik ook zeker voor in. en af en toe een festival bezoeken vind ik ook heel leuk!
Geile vrouw wil kenns maken
Eva1
56 Jaar · Baarn ·
Mijn naam is Eva, een leuke spontane vrouw en hou er van om aandacht te krijgen, verwend te worden, en te verwennen. Het klinkt misschien cliché maar ben heel gelukkig met mijn man, op de sex na dan.
Eenzame oma wil ontmoeting

FemDom
45 Jaar · Hof van Twente ·
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij.
Mooie vrouw wil kenns maken
Kristel
29 Jaar · Borger-Odoorn ·
een meid uit drenthe die nieuwsgierig naar wie ze hier kan leren kennen.
Sexy jongedame wil afspraakje

Maya
43 Jaar · Utrecht ·
Op het gebied van pijpen kan ik geloof ik nog wel wat leren. Niet dat ik er echt slecht in ben maar het kan altijd beter en lekkerder. Zou jij mij aanwijzingen kunnen geven zodat ik een man nog meer kan laten genieten, en jij mag degene zijn
Jonge vrouw wil ontmoeting