Meer info over Eilana
Stille waters, diepe gronden. Dat is een uitdrukking die mij op het lijf is geschreven. Bij een eerste kennismaking hou ik me wat op de achtergrond, maar eens ik je ken, dan zul je snel merken dat ik heel wat meer in huis heb en zijn mensen altijd verbaasd. Jammer genoeg heb ik door deze karaktertrek nooit kans op de leuke jongens, want mijn vriendinnen zijn er steeds sneller bij, dus misschien lukt het wel op deze manier?
Naam:
Eilana
Leeftijd:
30 Jaar
Woonplaats:
Bonheiden
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Dancingstar
37 Jaar · Lochristi ·
Ik heb een aparte hobby ik doe namelijk aan paaldansen, en JA dat wil ik ook showen. Wat ik uiteindelijk hier zoek? Een man die samen met mij gezellige dingen wilt ondernemen.
Hete moeder wil kenns maken
Kleurrijk6464
58 Jaar · Someren ·
Ik wil lekker in de watten gelegd worden door een man, cadeautjes,bloemen, ontbijtje op bed. Een man die mij als een prinsesje behandeld
Single oma wil kenns maken

SexyMiiiiiii
52 Jaar · Raalte ·
Hooiiiiii ben wel heel benieuwd wie ik hier tegen zal komen
Eenzame oma wil daten

FemDom
45 Jaar · Hof van Twente ·
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij.
Mooie vrouw wil kenns maken

Exotic4u
35 Jaar · Bonheiden ·
Ik heb veel dingen nodig in mijn leven, veel heb ik al alleen een leuke man nog niet. Ik zoek een sterke, spontane en lieve man die ook ondeugend kan zijn. Ben je dat? Stuur een berichtje.
Vrijgezelle milf wil contact