Meer info over My-love
zoekt een friend with benefits. ik heb al een man maar ik kan geen bevrediging meer bij hem vinden.
Naam:
My-love
Leeftijd:
43 Jaar
Woonplaats:
Lopik
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Hondjewaf
67 Jaar · Olst-Wijhe ·
Ben een leuke vrouw. Doe graag leuke dingen. Hou van eerlijkheid en openheid. Ben geen stapper maar hou wel van uitjes.
Eenzame bejaarde wil emailen
Oudenwild
72 Jaar · Antwerpen ·
Leeftijd heeft niks met genieten te maken, het mag wel duidelijk zijn waar ik naar op zoek ben. Hete nachten of dagen en wie weet worden wij wel vaste bed maatjes.. Kom maar op!!
Vrijgezelle bejaarde wil chatten
Genietvlife
35 Jaar · Den Haag ·
Niet er om heen draaien, gewoon recht door zee. Dat ben ik! Dus als jij die man bent die niet vies is van een flink robbertje stoeien en vooral niet vergeet dat je plezier maakt met zijn tweetjes, dan ben jij misschien wel de juiste voor
Lekkere milf wil dating
Johanna
43 Jaar · Het Hogeland ·
Voor mezelf zoek ik een man die mij op de eerste plaats stelt. Niet dat ik mezelf zo belangrijk vind. Ik heb gewoon te lang in de schaduw van mijn ex gestaan en dat was geen pretje.
Jonge vrouw wil kenns maken
Esii
42 Jaar · Kerkrade ·
Tijd voor wat nieuws, ik ben een vrouw die openminded is, dol is op gekke dingen doen en heel spontaan en vrolijk is. Ik zoek een man die het leven niet te serieus neemt en open staat voor een open relatie.
Vrijgezelle vrouw wil ontmoeting