Meer info over Marjoerie
Reizen er iets niets wat ik liever doe, maar helaas is mijn man de laatste tijd meer iemand die in zijn eigen plaats wil blijven. En vraag ik mij af hoe nu verder,
Naam:
Marjoerie
Leeftijd:
60 Jaar
Woonplaats:
Zoersel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Saarientje
23 Jaar · Hardenberg ·
Mijn ex ging er vandoor nadat hij vreemd was gegaan en ik kon alle ellende die hij achter zich liet opknappen. Dergelijke dingen wil ik geen tweede keer meemaken en zoek een lieve man die voor me wil gaan.
Hete tiener wil sexdate
Evelijn
25 Jaar · Vosselaar ·
Ben een beetje verlegen maar toch ook wel heel nieuwsgierig. Ik durf echt geen man op straat of in de kroeg aan te spreken. Denk dat het hier wel wat makkelijker zal gaan.
Jonge jongedame wil kenns maken
SharonVM
30 Jaar · Anderlecht ·
Ik ben een single meid. Ik zoek een vriend, een eerlijke, en verzorgde man.
Hete milf wil afspreken
Jouvrouw
51 Jaar · Heemstede ·
Ja ik ben eigenlijk te jong voor pensioen maar te oud om ergens aangenomen te worden lijkt wel, dus heb ik een hoop vrije tijd die ik graag zou willen door brengen in het gezelschap van mannen voor hete seks, daar ben ik niet te oud voor
Single oma wil ontmoeting
Sexyy8989
33 Jaar · Assen ·
Verslaafd aan shoppen, reizen, en leuke mannen.. ik hou van knuffelen zoek een echte knuffelbeer
Leuke milf wil kenns maken