Meer info over Jesjes
Zelf zit ik in een relatie en daar wil ik onmiddellijk eerlijk over zijn. Als ik alles bekijk heb ik ook al wat ik nodig heb behalve een leuke en lieve man. Mijn vriend is agressief en daar kan ik niet meer mee leven. Ik ben gewoon bang om iemand aan te spreken. Is er een lieve man die mij over die drempel heen wil helpen?
Naam:
Jesjes
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Oostende
Provincie:
West-Vlaanderen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Ingetje
47 Jaar · Zottegem ·
Benieuwd of er hier een man is die mij kan temmen want als ik eenmaal bezig ben dan ga ik ook echt helemaal los! Ben zeer extreem en zoek dit ook in een man.
Single vrouw wil daten
Nicoole
34 Jaar · De Wolden ·
Alles wat lekker is daar hou ik van, van chocolade tot aan seks, of misschien wel een combinatie van, vind het leuk en spannend om te experimenteren.
Eenzame milf wil afspraakje
Emsamen
54 Jaar · Dijk en Waard ·
Ik mis de geilheid en de spanning in mijn huwelijk. Ik wil mijn man niet kwetsen dus vandaar dat ik hier de geilheid kan vinden met iemand die heel discreet kan zijn. Je mag zelf ook getrouwd zijn. Ik kan niet ontvangen maar weet wel leuke
Leuke oma wil sexdate
Antizeur
44 Jaar · Ede ·
Geen gedoe geen gezeur alleen maar seks. Meer heb ik er niet over te zeggen. Hoeft ook niet want het gaat alleen om de seks toch?
Eenzame vrouw wil chatten
Caelyn
48 Jaar · Lier ·
Dit is niet de eerste keer dat ik op zoek ben naar een seks date en denk ook niet de laatste keer, wat zoek ik in een seks date: een leuke man die weet wat lekker is en die het wel langer vol houd dan 5 minuten, moet wel de moeite waard zijn toch!
Single vrouw wil afspreken