Meer info over Geenidee
Hoe kan ik mezelf kort omschrijven? Een paar van mijn goede eigenschappen/ talenten: organiseren, luisteren, analyseren, aanvoelen. Kun jij mij aanvullen? Kunnen wij elkaar steunen, stimuleren en waar nodig afremmen? GEEN MANNEN DIE NIET SERIEUS ZIJN
Naam:
Geenidee
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Middelburg
Provincie:
Zeeland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
ExtreemPien
33 Jaar · Emmen ·
Ik ben misschien een beetje extreem maar voor iemand die ook extreem is is dat wel lekker, ik hou van zo veel dingen dat je met mij alle kanten op kan. Ik speel ook graag leuke rollenspellen.
Jonge milf wil chatten
EmoGirl
31 Jaar · Noordenveld ·
Opgewekt, uitgesproken, creatief, moeite met schakelen van verstand naar gevoel, voetbalfan. Hou van zingen, schrijven en films en huisje boompje beestje. En ben gek op tattoos en piercings:)
Jonge milf wil afspraakje
Makeupdoll
49 Jaar · Almere ·
Leuke spontane dame, heb geen moeite met het alleen zijn. Maar verlangt toch weer naar de warmte en gezelligheid van een partner. Want uiteindelijk is dat toch wat we allemaal willen!?
Lekkere vrouw wil emailen
Nannana
43 Jaar · Tiel ·
Rustige vrouw, 2 kids, opzoek naar initmiteit en seks
Sexy vrouw wil contact
Kinkyxxx
30 Jaar · Amersfoort ·
Kinky sex is echt mijn ding, mag lekker ruig en ranzig zijn daar hou ik van.
Leuke milf wil afspreken