Mooie vrouw wil kenns maken
Meer info over FemDom
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.
Naam:
FemDom
Leeftijd:
45 Jaar
Woonplaats:
Hof van Twente
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Lifeisforliving
48 Jaar · Borger-Odoorn ·
Single lady, klaar voor een nieuwe liefde. Zelfstandig en ondernemend.
Het begint met een date, daarom staat er geen relatie. Dat is iets wat zal moeten groeien, indien het klikt uiteraard ;-).
Hete vrouw wil daten

Akkie
55 Jaar · Coevorden ·
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo
Single oma wil daten
Courtney
27 Jaar · Lanaken ·
Als wij dezelfde hobby hebben, gaan we een hele leuke tijd tegemoet! Mijn hobby is seks en de jouwe? Ik wil je verwennen, ik doe dingen waar je nooit van had durven dromen en je zult steeds weer bij me terug komen. Neem je glijmiddel mee?
Vrijgezelle jongedame wil daten
Darby
27 Jaar · Stekene ·
Ik ben eigenlijk een heel gewone meid, maar ook ik ben zo nu en dat in voor iets geks. Het leven is al serieus genoeg en daarom is het zo belangrijk om de plezier de overhand te laten nemen. Nu alleen nog iemand vinden waar ik dit mee kan delen.
Hete jongedame wil sexdate

Linge
53 Jaar · Lanaken ·
Hiii mannen die op zoek zijn naar een lekker en spannend avontuur, ik zoek ook een avontuurtje;).
Single oma wil emailen