Meer info over Chloeetje
Ik heb het idee dat mijn vriend er achter is gekomen dat hij op mannen valt. Klinkt misschien gek maar ik heb al een hele tijd dat gevoel. Hij heeft het er (nog) niet met mij over gehad maar hij geeft duidelijke signalen af. Ik ga daar verder niet op in, dat is iets tussen ons, maar ik mis wel veel. Heel veel mag ik wel zeggen.
Naam:
Chloeetje
Leeftijd:
47 Jaar
Woonplaats:
Amersfoort
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder

LotteK
45 Jaar · Enschede ·
romantiek is bij mij het sleutelwoord.ik hou van vrijen op een kleed voor het haarvuur in de winter en vrijen onder de sterrenhemel in de zomer, om daarna heerlijk in elkaars armen in slaap te vallen.
Mooie vrouw wil kenns maken

Bebelg
41 Jaar · Antwerpen ·
Zoek een man om lekkere uurtjes mee te beleven. Mijn man weet er van, dus dat is geen probleem. Hij weet ook dat hij tekort schiet en daarom mij deze kans gunt. Ik verlang naar tederheid, en lekkere tedere seks. Ik sta est voor veel open,
Lekkere vrouw wil afspreken

Amberboe
40 Jaar · De Friese Meren ·
In het noorden van het land is echt niet veel te beleven. En mijn man wil mij ook niet meer geven wat ik nodig heb. Saaie mensen hoeven ook niet te reageren wil wel wat leuks doen namelijk.
Eenzame moeder wil contact
Betto
26 Jaar · Ooststellingwerf ·
Er bestaan niet alleen oudere dames die nood hebben aan iemand om hen heen. Ik ben een jonge meid en heb het ook heel moeilijk als ik mijn avonden alleen moet doorbrengen. Ik hou van gezelligheid en een beetje romantiek.
Mooie jongedame wil afspraakje

Tonglebber
32 Jaar · Nissewaard ·
met mijn tongpiercing kan ik je helemaal gek maken..
Geile milf wil daten