Meer info over Felissiee
In mijn huwelijk ben ik niet gelukkig. Ik denk dat het door de overgang komt, want sinds die tijd ben ik heel onrustig. Ik voel me hier niet meer op mijn plaats, ik word er gek van. Mijn man weet het niet, ik wil hem geen verdriet doen, het is zijn schuld niet. Maar ik kan hem niet aan me verdragen. Nu dacht ik dat het misschien beter zou worden als ik een affaire zou hebben. Weer een beetje spanning in mijn leven, lekker stiekem doen, Misschien werk het.
Naam:
Felissiee
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Weert
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Ingemie
31 Jaar · Roosendaal ·
Al een tijd ben ik in mijn eentje, en ik vind dat helemaal niet zo leuk dus ik hoop een leuke man te vinden om leuke dingen mee te doen.
Leuke milf wil sexdate
SexyAddict
29 Jaar · Noardeast-Fryslan ·
Ik ben echt seksverslaafd en zoek iemand waar ik dat op mag botvieren. Welke man durft het aan? Ik ben een moeilijk te temmen tijgertje, maar dat zal je echt niet erg vinden als we eenmaal in beland zijn.
Lekkere jongedame wil emailen
Gebakkenbanaan
34 Jaar · Almere ·
Wat ik zoek is sex, niks meer niks minder. Ik vind alles lekker om te doen niks is voor mij te gek.
Eenzame milf wil dating
Marjondejong
53 Jaar · Groningen ·
Opzoek naar een leuke spannende date, mag voor vaker maar hoeft niet. Zoek gewoon wat afleiding.
Leuke oma wil ontmoeting
Miepmop
49 Jaar · Lelystad ·
ben absoluut geen grijze muis en daar val ik ook niet op.
Single vrouw wil kenns maken