Meer info over Akkie
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo te noemen. Ik hou er wel van als mannen wat moeite voor me doen en net als ik houden van gezelligheid, romantiek en knuffelen.
Naam:
Akkie
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Assk4Ass
29 Jaar · Dronten ·
het mooiste aan mezelf vind ik mijn billennn
Hete jongedame wil contact
Ondeugendevalri
18 Jaar · Steenwijkerland ·
Ervaring heb ik genoeg en weet hoe ik een man lekker kan laten klaarkomen. Zelf hou ik van mooie sexy kleding en zie een man het liefst thuis in een strakke boxershort lopen.
Lekkere tiener wil afspreken
ZuigFluit
32 Jaar · Leudal ·
Ik geniet echt van lekker pijpen een man te zien kronkelen van genot door mijn mondje maakt me zo geil
Geile milf wil kenns maken
Annamarte
25 Jaar · Arnhem ·
Ik kleed mij graag stoer en comfortabel. Dat geklungel met rokjes en wind is helemaal niets voor mij.
Jonge jongedame wil emailen
XAnnelicious
30 Jaar · Nijmegen ·
op zoek naar jou! Ik heb een heel gezellig leven, vermaak me prima, goede baan, eigen huisje maar geen leuke man om me heen die mij af en toe kan helpen mijn gedachten te verzetten;-) en wie weet meer!
Jonge milf wil daten