Meer info over Akkie
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo te noemen. Ik hou er wel van als mannen wat moeite voor me doen en net als ik houden van gezelligheid, romantiek en knuffelen.
Naam:
Akkie
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Emmaa1990
32 Jaar · Kerkrade ·
ik sta al een tijdje droog en een vaste relatie heb ik geen zin/tijd voor momenteel. Ik ben erg druk met mijn werk en moet daar vaak voor reizen. Ik zoek iemand die langs wilt komen als ik thuis ben om sex mee te hebben en dan weer onze eigen
Hete milf wil kenns maken
Anjaagroot
53 Jaar · Vlissingen ·
Ben een dame met ervaring, zelf ben ik bijna 50 en wil ik eens wat gaan verkennen! ik sta open voor zowel jonge als oudere mannen.
Mooie oma wil contact
Opilanda
19 Jaar · Horst aan de Maas ·
Sinds ik weer single ben voel ik me niet echt gelukkig meer, dat was wel anders toen het nog goed ging tussen mij en mijn ex. Dat gevoel wil ik weer terug hebben en wel met de man die om me geeft en die ik volledig kan vertrouwen.
Mooie tiener wil afspreken
Bi_Gabriella
35 Jaar · Zwolle ·
Ik ben Gabriella en heb een leuke vriend. Ik heb me aangemeld omdat ik via hier een leuke vrouw zoek waar ik is lekker mee kan daten. Mijn vriend weet dat ik bi ben en heeft er ook geen probleem mee dat ik me hier heb aangemeld, hij vind het
Lekkere milf wil daten
Wannaenjoy
42 Jaar · Amersfoort ·
Ik ben een vrouw die sexverslaafd is en zoek een man die dit ook is of in ieder geval lang en vaak wil genieten. Heb jij flink veel uithoudingsvermogen, dan zou ik het heerlijk vinden om samen met jou een geil avontuur te beleven.
Mooie vrouw wil contact