Meer info over Nogleuk
Vroeger was ik altijd heel aantrekkelijk heb ik altijd gehoord maar ik vind mezelf nog steeds heel leuk om te zien hoor. Ik heb een zeer jonge geest en doe waar ik zin in heb. Trouwen is overigens niks voor mij maar een maatje aan mijn zijde om plezier mee te hebben is altijd welkom. X
Naam:
Nogleuk
Leeftijd:
63 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder

Dollepret
60 Jaar · Hengelo ·
Aantrekkelijke,verzorgde,zelfstandige,betrouwbare man gezocht voor een date.
Leuke bejaarde wil emailen
SingleX
48 Jaar · Meulebeke ·
Hey, ik ben een lieve vrouw die op zoek is naar een sexdate. Geen relatie maar echt alleen maar puur seks als het aan mij ligt. Minimale lengte van de man wel graag 1,75 meter want ik ben zelf ook vrij groot!
Vrijgezelle vrouw wil daten

Lekkerleveh
41 Jaar · Hulst ·
Een lastig huwelijk heb ik achter de rug maar dat is allemaal mooi afgesloten. Ik heb alle tijd voor jou en ik hoop dat jij ook alle tijd voor mij zult hebben! Kunnen wij elkaar misschien wat moois bieden?
Hete vrouw wil chatten

Wendiii
35 Jaar · Den Helder ·
Hi ik ben een leuke spontane dame met een uitgesproken persoonlijkheid en zoek wel een man die mij aan denkt te kunnen, want ik ben absoluut geen kat om zonder handschoenen aan te pakken:)
Vrijgezelle milf wil sexdate
Darby
27 Jaar · Stekene ·
Ik ben eigenlijk een heel gewone meid, maar ook ik ben zo nu en dat in voor iets geks. Het leven is al serieus genoeg en daarom is het zo belangrijk om de plezier de overhand te laten nemen. Nu alleen nog iemand vinden waar ik dit mee kan delen.
Hete jongedame wil sexdate