Vrijgezelle vrouw wil contact
Meer info over Doraaah040
Ik wil heel graag een leuke man ontmoeten waar ik het erg gezellig mee ga hebben. Eerst wil ik graag dat wij elkaar beter leren kennen door middel van bijvoorbeeld een etentje of een drankje. Als dat klikt kunnen we kijken of wij meer dingen gemeen hebben. Je moet in ieder geval wel wat geduld met mij hebben want ik ben wel voorzichtig met wie ik afspreek.
Naam:
Doraaah040
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Tynaarlo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met

LekkerMakkelijk
62 Jaar · Hoogeveen ·
Ik ben al een tijd single en heb nu zeker al 5 jaar geen man gehad. Ik wil nu echt weer een leuke man ontmoeten die net als ik van lachen en het leven houd.
Leuke bejaarde wil daten
Fanny
28 Jaar · Amersfoort ·
Hier een vrolijke meid die eigenlijk alles eens gedaan wilt hebben in haar leven. Ik val op mannen maar sinds kort ook ontdekt dat ik vrouwen aantrekkelijk vind. Ik heb een hele brede interesse en zoek dat ook in een man/vrouw.
Single jongedame wil daten
Soulsister
37 Jaar · Kampen ·
Een kus voor jou om te laten weten dat ik je wil, in stilte flirten is leuk alleen is het nog leuker als je terug zou flirten. En dan langzaam dichter bij elkaar komen dat is eigenlijk wel waar ik naar op zoek ben. Romantiek, een relatie,
Single moeder wil sexdate
Tisgenoeg
36 Jaar · Ooststellingwerf ·
Ik ben een leuke, actieve, gezellige en spontane jonge vrouw die nog van heel veel mooie dingen wil genieten in het leven.
Geile milf wil chatten