Vrijgezelle vrouw wil contact

Meer info over Doraaah040
Ik wil heel graag een leuke man ontmoeten waar ik het erg gezellig mee ga hebben. Eerst wil ik graag dat wij elkaar beter leren kennen door middel van bijvoorbeeld een etentje of een drankje. Als dat klikt kunnen we kijken of wij meer dingen gemeen hebben. Je moet in ieder geval wel wat geduld met mij hebben want ik ben wel voorzichtig met wie ik afspreek.
Naam:
Doraaah040
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Tynaarlo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met

Uitdepolder
51 Jaar · Urk ·
Haha, ja ik ben het echt. Kleine Linda uit de polder, een kind van het lage land. En dit kleine opdondertje is op zoek naar een romantische man. Schuw jij de romantiek niet en denk jij opgewassen te zijn tegen mij? Lets have fun.
Mooie oma wil sexdate
Tothemoon
49 Jaar · Gent ·
Ooit lange tijd werkzaam geweest als stripper, dus geloof mij, ik weet met mijn bewegingen jouw hoofd wel op hol te brengen.
Lekkere vrouw wil afspraakje
Pinkprincess
37 Jaar · Groningen ·
Ik hou van aandacht, vind het dan ook fijn om dit van een man te krijgen.
Sexy moeder wil ontmoeting
Lotteke
59 Jaar · Sint-Truiden ·
Ben momenteel in de beginfase van een echtscheiding. Ben 20 jaar getrouwd geweest en heb eigenlijk tijdens deze 20 jaar zowat alle activiteiten (buiten werk) samen met mijn man gedaan waardoor ik me nu nogal eenzaam voel. Heb 2 dochters
Vrijgezelle oma wil ontmoeting