Meer info over Doraaah040
Ik wil heel graag een leuke man ontmoeten waar ik het erg gezellig mee ga hebben. Eerst wil ik graag dat wij elkaar beter leren kennen door middel van bijvoorbeeld een etentje of een drankje. Als dat klikt kunnen we kijken of wij meer dingen gemeen hebben. Je moet in ieder geval wel wat geduld met mij hebben want ik ben wel voorzichtig met wie ik afspreek.
Naam:
Doraaah040
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Tynaarlo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Kimbeley
59 Jaar · Merksplas ·
Ik zit hier niet voor een one night stand, niets eenmaligs dus. Wel op zoek naar een serieuze man, die er ook echt voor wilt gaan. Die mij gelukkig wilt en kan maken!
Leuke oma wil contact
Mariëlle
39 Jaar · Almelo ·
Ik hou super veel van sex, heb je zin in een geile sexdate? Stuur me dan snel een berichtje en als ik je leuk en lekker genoeg vind dan stuur ik je wel wat terug.
Geile moeder wil chatten
Sabr4
49 Jaar · Kaag en Braassem ·
Hallo, ik ben aan het kijken of hier leuke mannen zijn die mijn leven extra kleur kan geven. Ik ben alweer een tijdje gescheiden en zoek een leuke man waarmee ik leuke dingen kan doen.
Lekkere vrouw wil contact
Luiliggen
37 Jaar · Leeuwarden ·
Weekenden lig ik graag in mijn bedje en kijk ik een beetje tv, als er nu iemand naast mij zou liggen kan die beeldbuis wel uit huis, dan heb ik namelijk heel andere plannen. Iemand zin in een leuk, wild,geil, spannend avontuur?????
Jonge moeder wil chatten
StouteSilv
56 Jaar · Venlo ·
Nu weer een tijdje single en ik verlang weer naar een man. iemand die weet wat een vrouw nodig heeft mijn lijf van top tot teen verwend en die mij laat gloeien en kreunen van genot.
Jonge oma wil contact