Meer info over Lizzies
Eigenlijk moet ik wel bekennen dat ik best wel een zotte doos ben want ik maak altijd plezier en ben altijd goedgezind. Dit wil ik ook heel graag in een partner terug vinden en wie weet ben jij dat wel.
Naam:
Lizzies
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Zoetermeer
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Bealone
37 Jaar · Smallingerland ·
Ik ben echt toe aan een nieuwe start met een lieve man. Net een vechtscheiding achter de rug en voel me vaak behoorlijk eenzaam. Zou fijn zijn als jij daar iets aan zou kunnen doen.
Jonge moeder wil kenns maken

Mossi
44 Jaar · Utrecht ·
Mijn vriend vindt me saai. Dat heeft hij nou al zo vaak gezegd, ik word er een beetje gek van. Dan maar zoeken naar een man die daar wel mee kan leven. Die zijn er heus wel toch?
Vrijgezelle vrouw wil daten

Onervaren8989
33 Jaar · Gennep ·
Vrienden en vriendinnen heb ik genoeg maar ik ben nog single en voel me soms best wel eenzaam als al mijn vriendinnen bij hun vriendje zitten. Ze hebben grote verhalen over wat ze uitspoken in de slaapkamer ik ben alleen nog zeer onervaren..Ik
Hete milf wil sexdate

DomRenate
40 Jaar · Groningen ·
Super dominant ik ben niet gek op veel haar ik hou van schoon en laat je graag alle hoeken van mijn kamer zien.
Jonge moeder wil chatten