Meer info over DomforSub
Blinddoek, leer, handboeien en een zweep, de attributen waar ik absoluut niet zonder kan. Heb jij een strenge meesteres nodig, dan ben ik er voor jou. Oftewel, jij bent er voor mij. Ik ga genieten van alles wat ik met je kan doen. Jij word gekleineerd, bespuugd en geslagen, dus een hoge pijngrens dien je wel te hebben. Mocht je daar voor in zijn, reageer snel en kom naar me toe.
Naam:
DomforSub
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Delft
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Domitrix
38 Jaar · Brasschaat ·
Hou er ook van om erg dominant te zijn, maar je mag mij ook gebruiken zoals je dat het lekkerste vind..
Sexy moeder wil contact
Annewieps
42 Jaar · Twenterand ·
Bij de gedachte geneukt te worden door een ander krijg ik het al warm, is al lange tijd een fantasie van me maar wil hem eindelijk is werkelijkheid laten worden.
Jonge vrouw wil emailen
Anonu
58 Jaar · Waterland ·
Ja nu zal ik me een beetje aan jullie voorstellen anders weet je niet of je hoeft te reageren natuurlijk, ik ben een dame die van veel markten thuis is en ik ben dan ook niet op zoek naar een relatie maar wel de lol eromheen. Dat is wat ik thuis
Single oma wil chatten
Rosalieka
24 Jaar · Leiden ·
Lekker gaan stappen is iets waar ik van hou, gewoon de week even van je af feesten zeg maar. Zijn hier nog leuke mannen die wel eens mee willen gaan?
Eenzame tiener wil ontmoeting
Jahoor
62 Jaar · Zaanstad ·
Hou jij van paar maatjes meer met alles erop en eraan?
Lekkere bejaarde wil emailen