Meer info over LekkerLatten
Er is al een man is het spel, maar daar woon ik niet mee samen. Ik vind het belangrijk een mate van vrijheid te behouden, om dingen op mijn manier nog te mogen ervaren. Spreekt jou dit aan? Het moet niet te moeilijk zijn, dus gebonden mannen kunnen ook bij mij terecht. Ik hou van lichte SM, niet extreem en verder sta ik ook voor veel open. Sla mij maar over als je alleen van wining & dining houd, ik zoek (vaker) kortstondig avontuur en niets emotioneel gebonden.
Naam:
LekkerLatten
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Aa en Hunze
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Annrieka
24 Jaar · Pekela ·
k voel me heel sexy maar ook heel alleen. Het is al even dat ik alleenstaand ben en een man in mijn bed heb gehad. Wil weer eens volop genieten van een sexy man die me heerlijk verwent.
Hete tiener wil contact
Liliwij
29 Jaar · Tilburg ·
Zoek een lief maatje om leuke dingen mee te doen. Ben vrij nuchter persoon,beslist niet preuts en altijd mezelf.
Geile jongedame wil sexdate
SmokeMe
26 Jaar · Lochristi ·
Roken het geeft me een kick. Onbeschrijfelijk. Wie houdt er ook van?
Eenzame jongedame wil daten
Sexbudddy
58 Jaar · Breda ·
Sex, spanning, sensatie avontuur en nog veel meer.. Een relatie is niet voor me weggelegd gezien ik moeite heb met monogamie, ik ben dol op sex en wil er zoveel mogelijk van genieten, het liefst met een vast sexmaatje.
Vrijgezelle oma wil daten
Elll
34 Jaar · Peel en Maas ·
Ik vind het heerlijk om het over sex te hebben maar ik vind het nog fijner om het dan ook echt te doen. Lekker de spanning opbouwen, stout zijn samen en noem maar op, ja dat ben ik!
Jonge milf wil ontmoeting