Meer info over Blondeursela
Mis bij het opstaan een maatje die een heerlijk ontbijtje voor me maakt of gewoon even een luistert oor heeft. Ik ben al veel te lang alleen en wil mijn leven gaan delen met een sportieve, vriendelijke man die er voor me is.
Naam:
Blondeursela
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Zwolle
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Marcella
28 Jaar · Zeist ·
Sinds kort ben ik op zoek naar een leuke jongen. Eerst gezellig daten en wie weet wat daarna komt.
Eenzame jongedame wil afspreken
Nizin
47 Jaar · Zevenaar ·
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Lekkere vrouw wil afspreken
Anjaagroot
53 Jaar · Vlissingen ·
Ben een dame met ervaring, zelf ben ik bijna 50 en wil ik eens wat gaan verkennen! ik sta open voor zowel jonge als oudere mannen.
Mooie oma wil contact
Karina
41 Jaar · s-Hertogenbosch ·
Wil graag een date met een leuke man die ook nog eens lief en aardig is, maar ook een kei onder de lakens is.
Eenzame vrouw wil emailen
Dwarroxx
33 Jaar · Olst-Wijhe ·
mijn vriend mag hier niks van weten..me sexleven heeft een boost nodig de spanning, het genot, lekker de tijd nemen voor echte sex het is er niet meer.
Jonge milf wil chatten