Meer info over SletAnneke
Geachte Meester, ik wil me nederig aan U voorstellen, mijn slettennaam is Anneke, maar verzint U gerust een nieuwe voor me. Heeft U zin om mij in te leiden in de magische wereld van BDSM? Ik heb een mooi stel borsten, een lekker kontje, lange benen, ik ben geschoren van onderen en ik heb een slank figuur welke ik graag ter Uwer beschikking wil stellen. Ik beloof U dat ik een voortreffelijke leerling zal zijn en ik hoop dat ik U eeuwig mag dienen.
Naam:
SletAnneke
Leeftijd:
28 Jaar
Woonplaats:
Zaanstad
Provincie:
Noord-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Drieisleuk
49 Jaar · Mechelen ·
Eigenlijks weet ik niet of het mij gaat lukken hier met wat ik zoek, ik doe toch even een gooi om te zien of ik geluk ga hebben. Ik heb een vriendin en we doen wel eens een trio met een man, alleen we zouden dus heel graag willen weten of er ook
Geile vrouw wil emailen
Racachella
38 Jaar · Almere ·
Een feestbeest kan ik mezelf wel noemen stoer en lekker uit mijn dak gaan op een feest, een relatie heb ik niet en eerlijk gezegd zit ik er niet op te wachten.
Eenzame moeder wil emailen
Karina
41 Jaar · s-Hertogenbosch ·
Wil graag een date met een leuke man die ook nog eens lief en aardig is, maar ook een kei onder de lakens is.
Eenzame vrouw wil emailen
Dariannaa
50 Jaar · Buren ·
Gescheiden, en soms voel ik mij best eenzaam ondanks mijn leuke baan en leven.
Vrijgezelle oma wil emailen
Masky_woman
63 Jaar · Harderwijk ·
Ik ben meer op zoek naar iemand die weet waar die over praat. Niet iemand zonder enige ervaring. Ik beschik ook over een neonwand.
Mooie bejaarde wil ontmoeting