Meer info over Lattie
Dag lieverd, ik hoop dat jij degene bent die het zelfde wil als ik. Ik ben vrijgezel en niet perse op zoek naar een vriend. Maar ik heb zo nu en dan wel zin in een potje seks. Het zou dan fijn zijn iemand te hebben die dat ook wil. Graag ook vaker, zodat we elkaar op dat gebied leren kennen, zodat het allemaal nog lekkerder wordt. Ik hoop dat je reageert!
Naam:
Lattie
Leeftijd:
30 Jaar
Woonplaats:
Leidschendam-Voorbur
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Bi_Gabriella
35 Jaar · Zwolle ·
Ik ben Gabriella en heb een leuke vriend. Ik heb me aangemeld omdat ik via hier een leuke vrouw zoek waar ik is lekker mee kan daten. Mijn vriend weet dat ik bi ben en heeft er ook geen probleem mee dat ik me hier heb aangemeld, hij vind het
Lekkere milf wil daten
Kallyne
56 Jaar · Mook en Middelaar ·
Mijn tepels worden al hard als ik er aan denk dat ik snel een man leer kennen die me elke dag wil neuken. Op elk moment van de dag ben ik geil en wil ik het liefst urenlang neuken met een lekkere vent.
Jonge oma wil afspraakje
Celine
26 Jaar · Houten ·
Lekker kriebelen en friemelen in de bioscoop tijdens een spannende film. Ik heb die fantasie al heel lang en ik wil het een keer waar maken. Wie deelt deze fantasie of wil er zijn fantasie van maken? Ik ben er klaar voor.
Lekkere jongedame wil dating
Asiata
23 Jaar · Antwerpen ·
Ik heb een zwak voor Aziatische mannen, maar ook Zuiderse types. Daarom sla ik de rest niet af hoor. Als het klikt klikt het :-)) en dan ga ik er helemaal voor.
Jonge tiener wil afspreken
Ikmisiets
31 Jaar · Twenterand ·
Ik ben nu al een tijdje single en je raad vast al wel wat ik het meeste mis? Juist ja de sex die was namelijk super!! Dat is dus ook wat ik hier zoek.
Mooie milf wil emailen