Meer info over NieuwLeventje
Helaas ben ik een lange tijd ziek geweest en heb ik geen tijd gehad om te genieten van het leven. Nu is het moment daar en kan ik weer gaan genieten. Ik zoek een man die dat samen met mij wilt gaan doen. Leeftijd doet er niet zo veel toe als jij maar leuke gesprekken kan voeren en geen discussie uit de weg gaat ben ik al geïnteresseerd.
Naam:
NieuwLeventje
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Kampen
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Lieneka
26 Jaar · Amersfoort ·
Een wijntje met een lekker sigaretje, ondertussen een leuke film kijken en als het een thriller is iemand om bij weg te duiken als ik bang wordt.
Hete jongedame wil afspraakje
Verarox
34 Jaar · Waterland ·
Ik ben geen moeilijke vrouw maar als je vriend vreemd gaat dan is het over en uit wat mij betreft. In die zit situatie zit ik nu en ben opzoek naar een leuke man die mijn vriend gaat vervangen!
Sexy milf wil sexdate
Sunshine
26 Jaar · Groningen ·
Zelf ben ik iemand die graag nieuwe mensen wil leren kennen,daarom zoek ik via deze weg een leuke date!
Leuke jongedame wil contact
Josjaranka
33 Jaar · Leeuwarden ·
Ik heb gelukkig na de relatiebreuk mijn leventje weer opgepakt, ik heb een maandje getreurd maar dat is nu achter de rug. Wil me weer overgave storten op de man die me leuk vind en ik hem.
Vrijgezelle milf wil emailen
2leventjes
53 Jaar · s-Hertogenbosch ·
Momenteel zit ik in een open relatie wat me heel goed bevalt. Nu kan ik zonder stiekem gedoe eens daten met een lekkere man en me niet schuldig te voelen.
Hete oma wil dating